Referencje

Piotrek

Bardzo dobra współpraca na etapie wykonania projektu. Zrozumienie potrzeb klienta i jednocześnie umiejętność wykreowania praktyczności i designu w jednym. Wykonanie mebli i blatów na wysokim poziomie, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Termin został dotrzymany więc ocena ogólna 5+.

Izabela W.

Witam! Polecam wszystkim ofertę tej firmy. Meble wykonane z niezwykłą precyzją, każdy nawet najdrobniejszy szczegół dopracowany perfekcyjnie, ceny konkurencyjne. Plus niezwykła cierpliwość.

Joanna S.

Porównywaliśmy ceny w kilku miejscach i w końcu zdecydowaliśmy się na tą firmę. Z miłą chęcią potwierdzamy, że efekt końcowy przechodzi nasze najśmielsze oczekiwania. Meble wykonane starannie, z należytą dbałością o szczegóły, a co najważniejsze zostały zamontowane tydzień przed terminem określonym w umowie. Firma naprawdę godna polecenia!

Marco

Jesteśmy na etapie projektu, wizualizacji i określania kosztów wykonania mebli do kuchni. Musimy przyznać, że kontakt bardzo dobry, obsługa miła i otwarta na nasze oczekiwania. Proponowana cena nie odbiega od pozostałych wykonawców z którymi już rozmawialiśmy. Jesteśmy zdecydowani na tą firmę.

Dżoja

Serdecznie polecam ta firmę ze względu na profesjonalizm w każdym zakresie, perfekcyjną realizację i doskonałe materiały!

Klient

Profesjonalna firma, świetna obsługa, bardzo duży wybór materiałów wykończeniowych. Świetny i bezproblemowy kontakt. Co ważne projektant SŁUCHA oczekiwań klienta.

Klient

Witam! Polecam wszystkim ofertę tej firmy. Meble wykonane z niezwykłą precyzją, każdy nawet najdrobniejszy szczegół dopracowany perfekcyjnie, ceny konkurencyjne. Plus niezwykła cierpliwość Pani Kasi do wszelkich wprowadzanych przeze mnie zmian, nawet tych na ostatnią chwilę. Wszystkie prace wykonywane terminowo i zgodnie z ustaleniami. Kuchnia przepiękna. Dziękuję bardzo.

Klient

Szybkie i profesjonalne wykonanie. Niedrogo. Szczerze polecam!

projekt_sypialni_3
wizualizacje_17

AMABLE Projektowanie Wnętrz

Telefon: +48 511 330 430

E-mail: amable@amable.pl

logo_amable