Opinie

Anna Maria
Czytaj więcej
Jestem MEGA zadowolona! Zostałam obsłużona konkretnie, pomysłowo i z cierpliwością. Polecam! Zdjęcia dodam jak przekuję pomysły Pani Kasi w rzeczywistość 😉
Marta
Czytaj więcej
Polecam współpracę z Amable. Projekt przygotowany zgodnie z oczekiwaniami. Projektant bardzo zaangażowany, słucha klienta, podpowiada, doradza i szybko reaguje na wszelkie prośby.
Skrzatu
Czytaj więcej
Profesjonalizm w każdym calu. Bez wciskania tony zbędnych nieużytecznych dodatków generujących astronomiczne koszty. Wszystko idealnie przeliczone do milimetra i dopasowane do gustu inwestora Szczerze polecam
Mariusz
Czytaj więcej
Pani Katarzyna idealnie wie jak wejść klientowi do głowy i zrobić projekt dokładnie taki o jakim się marzy, jestem zachwycony moim projektem i nie mogę się doczekać aż stanie się rzeczywistością 😍 Do tego Pani Kasia daje dużo cennych i praktycznych wskazówek - widać ogromną wiedzę i doświadczenie. Świetny kontakt i uważam, że bardzo niska cena jak za tak dobrze i rzetelnie wykonaną pracę. Zdecydowanie polecam!
Beata
Czytaj więcej
Łazienka świetna, mega praktyczna, użytkujemy ją już trzeci rok, a nadal nam się podoba. Jest Pani mistrzem w swojej profesji 😀
Kacper
Czytaj więcej
Jesteśmy bardzo zadowoleni z projektów przygotowanych przez Panią Kasię naszej kuchni i łazienki. Świetne rozwiązania, dobry kontakt, rozsądna cena. Usługa warta polecenia.
Eryk
Czytaj więcej
Praca Pani Kasi okazała się w naszym przypadku bardzo wartościowa. Jej pomysły, wskazówki i podpowiedzi są bezcenne! Szczerze polecam!
Paweł
Czytaj więcej
Świetna obsługa. Jestem niesamowicie zadowolony z projektu u pani Kasi. Robilem kilka projektów Ale nikt mi tak dobrze nie przedstawił projektu jak tutaj.
Kasia
Czytaj więcej
Profesjonalna firma, świetna obsługa, bardzo duży wybór materiałów wykończeniowych. Świetny i bezproblemowy kontakt. Co ważne projektant SŁUCHA oczekiwań klienta.
Mateusz
Czytaj więcej
Zleciliśmy projekt łazienki. Pani Kasia zaproponowała optymalne rozwiązania, uwzględniając nasze potrzeby. Co nieocenione - potrafiła odradzić i rozsądnie wytłumaczyć kilka naszych "świetnych" pomysłów, które po przemyśleniu faktycznie okazały by się dużą pomyłką. Szybka realizacja, super pomóc. Wyszła piękna i funkcjonalna łazienka. Polecamy w 100%.
Prawnik
Czytaj więcej
Polecam projektantkę Panią Kasię, profesjonalna, sympatyczna, słucha potrzeb Klienta i zawsze szczerze doradzi. Szybko reaguje na prośby Klienta np. co do zmian koloru, przemeblowania, również ze swojej strony pokazuje różne inne jeszcze możliwe aranżacje wnętrza. Serdecznie polecam 🙂
Dorota
Czytaj więcej
Projekt idealnie wpasowujący się w gust klienta. Współpraca idealna. Polecam bardzo.
Magdalena
Czytaj więcej
Świetny kontakt, super podpowiedzi i rozwiązania. Szybko i profesjonalnie wykonany projekt. Szczerze polecam!!
Mariusz
Czytaj więcej
Bardzo mocno polecam! 👌👌
Juliusz
Czytaj więcej
Polecam. Bardzo ciekawe pomysły i propozycje praktycznych rozwiązań. Jestem w pełni zadowolony
Kinga
Czytaj więcej
Bardzo polecam ! Szybko i profesjonalnie a przede wszystkim pięknie !
Gabrysia
Czytaj więcej
Polecam szczerze! fachowa obsługa, kontakt szybka reakcja na każde zapytanie, trafione w gusta! Polecam!
Pawel
Czytaj więcej
Pani Kasia zaprojektowała nam kuchnię w starym domu - temat był trudny bo wymagał dużej kreatywności i wyczucia ze strony projektanta. Pani Kasia posiada jedno i drugie. Bardzo dobrze organizuje proces uzgodnień z klientem i na bieżąco wprowadza zmiany. Dobrze wsłuchuje się w potrzeby klienta... czasami aż za dobrze, bo budżet realizacji projektu "potrafi wtedy spuchnąć". Jesteśmy najbardziej zadowoleni z ciekawych pomysłów pani Kasi. Warto skorzystać z usług Amable, bo otrzymujemy coś więcej niż "standardowy układ szafek"

© 2021 Amable Projektowanie Wnętrz. Wszelkie prawa zastrzeżone