O mnie

Nazywam się Katarzyna Jarmulska. Projektowaniem wnętrz zajmuję się od ponad 15 lat. Przez ten czas współpracowałam z producentami mebli na wymiar oraz z jedną z dużych sieci marketów budowlanych, projektując dla jej klientów łazienki. Zdobyłam w ten sposób doświadczenie praktyczne w projektowaniu wnętrz. Specjalizuję się w wykonywaniu projektów funkcjonalnych, koncepcyjnych i wizualizacjach , które pozwalają moim klientom podejmować decyzje dotyczące ustawienia elementów wyposażenia, funkcjonalności pomieszczeń, a wszystko to w kolorystyce, która jest im najbliższa.

Doradzam, szukam optymalnych rozwiązań dla projektowanego pomieszczenia. 

Moment w którym klient pisze do mnie, że było warto zlecić mi projektowanie lub wystawia mi pozytywną opinię jest największą nagrodą za moją pracę. 

Moi klienci to osoby, które chcą zadbać o funkcjonalność pomieszczeń i potrzebują podpowiedzi w zakresie ich wykończenia w rozsądnej cenie. Rozmowa z projektantem mającym doświadczenie w odkrywaniu potrzeb osób zamawiających projekt jest nieoceniona. Zawsze powtarzam, że jeśli miałabym wykonać dla 100 różnych klientów projekt tego samego wnętrza, powstałoby 100 różnych projektów, bo mamy różne gusta. Rolą projektanta jest umiejętne łączenie różnych oczekiwań, odpowiadanie na potrzeby, które mogą dopiero się pojawić i zmienić Wasz styl życia.

© 2021 Amable Projektowanie Wnętrz. Wszystkie prawa zastrzeżone